Всього: 0грн.
Всього: 0грн.

Можливості та переваги програмованого терморегулятора OKE-20

Програмування та керування зі смартфона за допомогою інтуїтивно зрозумілого ПЗ. Скачайте безкоштовний додаток SST Cloud для iOS або Android та використовуйте всі функції терморегулятора по максимуму!

Дистанційне керування обігрівом

Увімкніть або вимкніть теплу підлогу, будь-де, де є мобільний інтернет.

Навіть якщо Ви поїхали у відпустку та не відключили теплу підлогу, просто зробіть це прямо зараз зі смартфона, якщо, звичайно, ви не відключили інтернет у роумінгу.

Приїжджаєте на дачу не лише у спекотний сезон і хочете, щоб до Вашого приїзду там уже було тепло та комфортно? Просто увімкніть обігрів заздалегідь, виїжджаючи з дому.

Просте керування

Вважаєте, що керування зі смартфона це надто складно і не хочете морочитися?

Керуйте терморегулятором із сенсорного дисплея, режим «улюблена температура». У цьому випадку цифровий терморегулятор працює також як аналоговий регулятор – включає обігрів, якщо температура на датчику стала нижчою від заданої, і вимикає обігрів, коли температура на датчику підвищилася до заданого значення.

Універсальність

Терморегулятор OKE-20 керує електричними та водяними теплими підлогами, конвекторами та іншими нагрівальними приладами.

Управління обігрівом може здійснюватися з одного із двох датчиків:

  • виносний датчик, що контролює температуру теплої підлоги
    вбудований у корпус датчик температури повітря для керування температурою повітря в приміщенні)

Управляйте терморегулятором за допомогою датчика, який підходить під Ваше завдання!

Якщо терморегулятор встановлюється для керування водяними системами обігріву, до клем навантаження підключається термостатична головка нормально закритого типу.

Гармонія терморегулятора, розеток та вимикачів

OKE-20 встановлюється в подвійні та інші рамки багатопостових серії Florence спільно з іншими механізмами серії Florence OneKeyElectro.

Якщо Ви хочете, щоб терморегулятор був в єдиному дизайні з іншими механізмами електроустановочних виробів і при цьому коштує розумних грошей, то OKE-20 – саме те, що Вам потрібне!

У вас підростають діти?

Ми передбачили не лише блокування від дітей, а й поступове згасання дисплея терморегулятора, щоб не привертати зайвої уваги з боку наймолодшої та найцікавішої частини Вашої родини!

Заміна старого терморегулятора на OKE-20

Раніше Ви встановили інший терморегулятор, а зараз хочете замінити його, але датчик температури замурований у стяжку?

Програмований терморегулятор OKE-20 працює з датчиками температури кількох виробників, просто оберіть потрібний в налаштуваннях.

Контроль за витратами

Контролюйте статистику енергоспоживання систем обігріву, керованих за допомогою терморегулятора OKE-20, за допомогою наочних графіків у програмі SST Cloud.

preloader