Всього: 0грн.
Всього: 0грн.

Нові рамки La Garda призначені для установки розеток, вимикачів, перемикачів, диммеров і терморегуляторів OneKeyElectro і здатні стати справжньою родзинкою інтер’єру.

Вироби виконані з натурального скла, діелектрика, тобто безпечного матеріалу. Поверхня La Garda не вимагає особливого догляду, при цьому міцна і довговічна. Нові рамки сумісні з вже існуючими виробами в серії OneKeyElectro, в тому числі і за кольором.

Завжди важливо, крім естетики і ергономіки, викликати у користувача приємні тактильні відчуття при взаємодії з предметом. В основній серії OneKeyElectro цей підхід реалізовано бархатистою матовою поверхнею, а в нових рамках La Garda – скляною поверхнею, схожою на прохолодну гладь знаменитого італійського озера.

  • Матеріал рамки … Натуральне скло на пластиковій основі з полікарбонату
  • Кількість постів … від 1 до 5
  • Спосіб установки … горизонтальний і вертикальний
  • Сумісність з механізмами … можлива установка будь-яких механізмів OneKeyElectro (розетки без заземлення і з заземленням, розетки захисними шторками, розетки із захисними кришками, вимикачі і перемикачі, перехресні вимикачі, ТВ, телефонні та інтернет-розетки, терморегулятори OKE-10 і OKE-20) крім подвійних розеток із заземленням.
preloader